כל הקטגוריות

E-mail[מוגן בדוא"ל]

EN

חברת חדשות

אתה כאן : דף הבית>חֲדָשׁוֹת >חברת חדשות

מכונת גליל נייר מצופה סיליקון דו צדדי בהודו

זמן: 2022-11-25 צפיות: 70

ביחד אנחנו יכולים. הסלוגן הזה מרגש.
תמונות אלו צולמו במפעל של הלקוח ההודי שלנו. הם יצרן ידוע של נייר שחרור דו צדדי. חומר מוצר נייר זה נמצא בשימוש נרחב במוצרי אריזה והדפסה. לנייר זה יש צפיפות נמוכה, קשיחות ירודה, שמן סיליקון דו צדדי וקל מאוד להחליק. לכן, הקושי לחתוך גליל נייר זה גבוה מאוד.

配图-1

בסוף 2020 הם מתכננים לרכוש מכונות לפס הייצור החדש. Binbao Machinery היא הספק הסיני היחיד ברשימת ספקי היעד שלהם. לאחר יותר מחודש של תקשורת, קבענו סוף סוף את כל הצרכים של הלקוחות שלנו. יש לנו 15 שנות ניסיון בייצור מכונות חיתוך גלילי נייר. אנו מכירים היטב את התכונות של חומרי נייר שונים.

לפני שליחת המכונה, בדקנו את המכונה פעמים רבות עם החומרים שסיפק הלקוח. נתקלנו בקשיים רבים ממה שציפינו. לאחר פעמים רבות של שיפור פרמטרי מערכת המכונה והמבנה המכני, המהנדסים שלנו חתכו בצורה מושלמת את כל מפרטי גליל הנייר שלקוחות צריכים.

插图 -1

插图 -2


插图 -3
插图 -4

עקב נגיף הקורונה החדש, סין סגרה את גבולותיה. אנחנו לא יכולים לשלוח מהנדסים להודו כדי לספק שירותים באתר. לכן, עלינו לספק ללקוחות התקנה מקוונת, הדרכה ושירותים אחרים באמצעות קול, וידאו, צ'אט טקסט ושיטות אחרות. למרות שזה לוקח הרבה זמן, המהנדסים שלנו עדיין מסבירים בסבלנות כל שאלה ללקוח. התקנת המכונה, איתור באגים של המכונה ותפעול המכונה כולם מבוצעים על ידי הלקוח בהנחייתנו.
לכן, הלקוח גם העלה על המכונה סלוגן "ביחד נוכל" כדי להביע תודה על השירות שלנו.
זהו שיתוף פעולה מושלם. לא רק שהלקוח מצא את המכונה המושלמת, אלא גם קיבלנו שיפור טכנולוגי בתחום מכונת חיתוך נייר דו-צדדית.