כל הקטגוריות

E-mail[מוגן בדוא"ל]

EN

אתה כאן : דף הבית>מוצרים >מכונת חיתוך נייר

צור קשר

נייד: 86 18858786298

דואר אלקטרוני: [מוגן בדוא"ל]

WhatsApp:86 18858786298

הוסף: פארק התעשייה של מכונות וואנקוואן B17-8, טאון וואנקוואן, מחוז פינגיאנג, וונג'ו סיטי, מחוז ג'ג'יאנג

מכונת ריפוף לאחור של גליל מדבקה עם דבק עצמי

מכונת חיתוך מחדש מסדרת SLC משמשת בעיקר לחיתוך נייר תווית מדבקה דביקה, חומר גלילים מרוכבים למינציה. הוא מאמץ את מבנה מסגרת הגג, פירי סלילה לאחור בחיכוך החלקת אוויר, שלושה מנועי סרוו, מערכת מובילי קצה אוטומטית, מערכת פריקה אוטומטית ומערכת כוונון סכינים אוטומטית כאופציונלי.

  • תיאור
  • פרמטר
  • יָשִׂים
  • סיור במפעל הלקוחות
  • שאלות ותשובות

הוא נמצא בשימוש נרחב במוצרי ההדפסה והאריזה, תעשיית סרטי התוויות. לדוגמה, הוא יכול לשסע ולהריץ לאחור לאחר הדפסת בקבוק מים, גליל ג'מבו של תווית משקה לגלילים קטנים ברוחב מותאם אישית. בנוסף, הוא יכול גם לשסע חומרים מרוכבים מנייר-פלסטיק, נייר מצופה שומן מצופה סיליקון, נייר מצופה PE, נייר למינציה וכו '. ייצור כיס לאריזת מזון, כיס לתרופות רפואיות, שקיות סרט פלסטיק, תווית, תווית נייר מדבקה וכן הלאה.

תכונה:
1. גוף המכונה מאמץ צלחת פלדה באיכות גבוהה בעובי 60 מ"מ. זה מבטיח כי המכונה נמנעת מטלטול בעת ריצה במהירות גבוהה, ובכך משפרת את הדיוק של גלילי נייר החורכים.
מבנה מסגרת 2. מבנה מסגרת יכול להעביר חומר אינטרנט מהחלק העליון למכונה, מקל נגד אבק על פני החומר. זה גם נותן למפעיל מספיק מקום לחבר נייר וסכיני חיתוך קלים להתאמה. (בדגם הסטנדרטי יש שולחן שחבור)
3. למכונה יש שלושה מנועי סרוו, המשמשים להעברת חומרים ולפיתול לאחר השסע.(דגם חמישה מנועים הוא אופציה)
4. SIEMENS PLC, יש לה מערכת הפעלה חכמה עם פונקציה רבים, מונה ספירה אוטומטית, עצירה אוטומטית כהגדרת מטרים מתפתלים, עצירת הופעה וכן הלאה.
5. בקרת מתח אוטומטית. המכונה יכולה למדוד באופן אוטומטי את קוטר גליל האם ולהתאים באופן אוטומטי את מתח המוצא.
5. הגלילים מחדש מאמצים את פירי החיכוך באוויר, שיכולים לשלוט בנפרד במתח בכל גלילי החריכה בפירים.
6. גלילי הריפוף לאחור להילחץ על ידי גלילי הניפ, שיכולים להריץ את הגלילים המוגמרים בצורה טובה יותר. קצה הגלילים המוגמר יהיה שטוח ומסודר יותר, הדוק יותר.
7. מערכת מובילי האינטרנט מזהה אוטומטית את קצה האינטרנט ומתאמת מיקום, מה שיכול לשפר את דיוק החריכה.
8. סכיני חיתוך: התאם ידנית את מיקום סכיני החריכה כדי לקבל רוחב חיתוך. מערכת כוונון הסכינים החצי אוטומטית היא אופציונלית.

细节 דוחף פריקה אוטומטית细节 Double S Traction Web Material
 דוחף פריקה אוטומטיDouble S Traction Web Material
细节 חיישן EPC סוג CCD细节 מנוע סרוו לפריקת מעמד
חיישן EPC סוג CCD מנוע סרוו לפריקת מעמד
细节 כיסוי יחידת סכין חיתוך细节 יחידת סכין חיתוך
 כיסוי יחידת סכין חיתוךיחידת סכין חיתוך
细节 טבלת חיבור细节 שרשור אינטרנט ממעל
 שולחן חיבור השחלת אינטרנט ממעל

שם דגם

סדרת SLC

רוחב גליל האם (מקסימום)

1300-1800mm

קוטר גליל האם (מקסימום)

1600mm

קיבולת משקל האם

2000kg

קוטר גלילים לאחור

800mm

רוחב גלגול אחורה (דקות)

30mm

גודל ליבת נייר

3 אינץ '(התאמה אישית זמינה)

טווח עובי

30-400gsm

חיתוך דיוק

± 0.2mm

מהירות

400 מטר לדקה

מקרה-1: גלילי מלאי תווית נייר דביקים, גלילי תווית מדבקה
תוויות הדבקה עצמיות נמצאות בשימוש נרחב בחיינו, כגון תוויות יין אדום, תוויות מחיר בסופרמרקט, תוויות טיפוח העור וכן הלאה. רוחב מכונת הציפוי הדביק בדרך כלל עולה על 900 מ"מ. לכן, יצרן ההדבקה צריך לחתוך גלילים גדולים לגלילים קטנים. מכיוון שמכונת החיתוך ברוחב ומכונת ההדפסה עבור תוויות מודבקות אינן עולות על 500 מ"מ. אז גליל הנייר לגלילים קטנים מכונת ריפוף חיתוך חוזר להשתמש כדי להמיר גליל ג'מבו להתאמה אישית של גלילי רוחב.
מקרה-2: גלילי מלאי בקבוק מים ושתייה
מוצרי צריכה רבים דורשים תוויות סרטים, כגון מים בבקבוקים ומשקאות שונים. ייצור תוויות סרט מצריך מכונות ניפוח סרטים, מכונות הדפסה, מכונות למינציה, מכונות חיתוך וציוד אחר. יצרן תווית הסרט צריך לשסע את גליל הסרט המודפס לרוחב הנדרש על ידי הלקוח.
מקרה-3: גלילי סרט למינציה להכנת מזון ונרתיק רפואי
על מנת לשפר את אפקט האיטום והשימור, שקיות אריזות מזון ותרופות רבות משתמשות בחומרים מרוכבים, כגון רדיד אלומיניום וחומרים מרוכבים של סרטים, וחומרים מרוכבים מנייר וסרטים. הביצועים של חומרים מרוכבים יהיו טובים יותר. עם זאת, לחומרים מרוכבים יש בדרך כלל עובי לא אחיד. לכן, חומרי אריזה גמישים מורכבים ישתמשו במכונת חיכוך פיר החיכוך של טבעות ההחלקה כדי לחתוך את גלילי חומרי הגלם.

תוויות נגד זיוף
תווית מדבקת בקבוקי משקה

תווית מדבקה רפואית

תווית צמיגים
תווית מדבקה נגד מים
未 标题 -1

תוויות הן דברים נפוצים מאוד בחיינו, כגון תוויות מחיר, תוויות על בקבוקי בירה ומשקאות, תוויות יומיות של מוצרים כימיים, תוויות פרמצבטיות, תוויות צמיגים וכו'. של מכונות Binbao משמשות בייצור ועיבוד של חומרי גלם לתווית, כגון חיתוך נייר שחרור, חיתוך של סלילים דביקים עצמיים, חיתוך סרט שחרור וכן הלאה. יש לנו מספר רב של לקוחות בענף מוצרי התוויות בארץ ובחו"ל.

SLC-Self Adehsive Paper Slitting Machine 1
SLC-Self Adehsive Paper Slitting Machine 2
SLC-Self Adehsive Paper Slitting Machine 3
SLC-Self Adehsive Paper Slitting Machine 4
1667804791369726
1667804801797610
נייר תרמי מכונת ריסוק גליל ג'מבו גליל 1
נייר תרמי מכונת ריסוק גליל ג'מבו גליל 2
נייר תרמי מכונת ריסוק גליל ג'מבו גליל 3
נייר תרמי מכונת ריסוק גליל ג'מבו גליל 4
נייר תרמי מכונת ריסוק גליל ג'מבו גליל 5

תמונות אלה צולמו במפעל הלקוח הקולומביאני שלנו. הם יצרן מקצועי של מוצרי אריזות מזון עם מוניטין גבוה בדרום אמריקה. הם קנו את מכונת החיתוך SLB-seris שלנו לייצור קשיות נייר בצורת U. בעבר, מכונת החיתוך שלהם יכלה לחתוך רק גלילי נייר ברוחב של פחות מ -600 מ"מ, שלא רק שהיה להם דיוק נמוך, אלא גם היו בעלי תפוקה נמוכה. כעת, המכונה שלנו יכולה לפעול ב -350 מ 'לדקה. המכונות שלנו לא רק עוזרות להם להגדיל את כושר הייצור, אלא גם לחסוך בחומרי גלם。案例 1-1
案例 1-1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4
案例 1-5


במקרה השני, המכונה נקנתה על ידי הלקוח המקומי שלנו, שהוא אריזת המזון של גלילי נייר חומר גלם. הם מספקים גלילי אריזה לשקיות תה, שקיות סוכר, קפה וכן הלאה. נייר סינון אריזה מסוג זה הוא חומר מיוחד. זה מבקש מערכת בקרת מתח גבוהה מאוד.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4

1. כמה גליל רוחב מינימלי המכונה שלך יכולה לחתוך ולפתול?
תשובה: מכונת הסדרה יכולה ליצור גלילים ברוחב מינימום 20 מ"מ

2. אנחנו יצרנים של נייר אניה לנייר דבק עצמי ונייר עטיפה למזון מצופה סיליקון. החומר מאוד להחליק וקשה לריצה אחורה לגלילי רוחב צרים. איך פותרים את הבעיה?
תשובה: יש לנו פתרונות ללקוחות רבים של יצרני חומרים דומים. המבנה ומערכת הבקרה הסבירים של המכונה שלנו יכולים למנוע מהחומר להחליק.

3.גלילי הנייר שלנו מודפסים על ידי מכונת ההדפסה הגמישה. האם מוביל האינטרנט של המכונה שלך יכול לזהות את קו סימני ההדפסה בקצה ולחתוך את הקצה?
תשובה: כן, אנחנו יכולים להשתמש בחיישן מסוג CCD שיש להם מצלמה כדי לזהות את קו ההדפסה. חוץ מזה, המכונה שלנו יכולה לקצץ ולפוצץ את קצה הפסולת מחוץ למכונה.

4.אני ספק של חומרי הדפסה ואריזה וציוד באירופה. האם יש לך אישור CE לדגם המכונה.
תשובה: לכל דגמי מכונות החיתוך שלנו יש תעודת SGS מוסמכת.

5. באיזה סוג טבעות חיכוך אתה משתמש בפירי הריפוף?
תשובה: נאמץ טבעות חיכוך מסוגים שונים עבור חומרים שונים. זה תלוי במאפיינים החומריים שלך.

6. איך המכונה פורקת את גלילי הגמר הללו?
תשובה: יש לנו שני סוגים של דרך פריקה. מכונה אחת מדגם אמור לפרוק גלילים בידנית. לדגם אחד נוסף יש מערכת פריקה אוטומטית, המערכת יכולה לדחוף גלילי גימור מתוך פירים על ידי הזרוע הנעה החשמלית.

7. יש לי כמה דרישות התאמה אישית לעיבוד המוצרים שלנו? אתה יכול לעזור לי?
תשובה: יש לנו צוות מעצבים מקצועי שיספק פתרונות להתאמה אישית של דרישות. ברוכים הבאים לפנות אלינו ולדון ברעיונות החדשים שלך.

צור קשר

קטגוריות חמות