כל הקטגוריות

E-mail[מוגן בדוא"ל]

EN

אתה כאן : דף הבית>מוצרים >מכונת חיתוך נייר

צור קשר

נייד: 86 18858786298

דואר אלקטרוני: [מוגן בדוא"ל]

WhatsApp:86 18858786298

הוסף: פארק התעשייה של מכונות וואנקוואן B17-8, טאון וואנקוואן, מחוז פינגיאנג, וונג'ו סיטי, מחוז ג'ג'יאנג

דגם SLD סוג מסגרת נייר ג'מבו מכונת חיתוך והיפוך לאחור

מכונת חיתוך וסיפוף מסדרת SLD היא דגם הדגל שלנו של מכונות Binbao. זהו המכונות האוטומטיות, המהירות והנפוצות ביותר מבין כל מכונות החיתוך והריפוף שלנו. הוא מצויד ב-5 סטים של מנועי סימנס, מערכת תיקון קצה קצה של מותג E+L, סימנס PLC ועוד מותגים בעלי שם בינלאומי של מערכות בקרה חשמליות. מהירות הריצה היציבה מגיעה ל-500 מטר לדקה, שיכולה לשסע ולגלגל אחורה בצורה מושלמת גלילי נייר ג'מבו של 15-500 גרם לגלילים ברוחב צר.

  • תיאור
  • פרמטר
  • יָשִׂים
  • סיור במפעל הלקוחות

נוֹהָג:
דגם ה-SLD מתאים במיוחד לעיבוד קורים ברוחב של יותר מ-2000 מ"מ. לכן, הוא משמש במספר רב של מפעלי נייר, מפעלים להמרת נייר וספקי שירותי חיתוך גלילים. בנוסף, יצרני מוצרי נייר רבים כגון שקיות נייר, כוסות נייר, צינורות נייר וכו' צריכים גם הם להשתמש במתחכך מסוג SLD. הוא נמצא בשימוש נרחב בתחום הדפוס ואריזת מוצרי נייר.


פרטים:

מכונת חיתוך נייר 1 SLD

מכונת חיתוך נייר SLD

מכונת חיתוך נייר 2 SLD משחררת צ'אק אוויר3 מכונת חיתוך בקרת מתח על ידי מנוע
 מכונת חיתוך נייר SLD מסיר אוויר צ'אק
מכונת חיתוך בקרת מתח על ידי מנוע

מעמד להתפרקות: מכונת מחיצת נייר מסדרת SLD מאמצת את עמדת הפירוק הבקרה ההידראולית, שיכולה להרים בקלות משקל של 2000 ק"ג וגלילי ג'מבו בקוטר 1600 מ"מ. מתח ההתנתקות נשלט על ידי שני סטים של מנועי סימנס ביחדשם.


6 פריקה אוטומטית של גלילים גמורים

פריקה אוטומטית של גלילים גמורים

4 גלילים גמורים לאחור5 משטח גלילים מוגמרים לאחור
 סיים לגלגל לאחור לחמניותמשטח גלילים מוגמרים

יחידת אחורהפירי סלילה חוזרים הם פירי ניפוח אוויר מסוג עלים. שני סטים מנועים מניעים פירי סלילה מחדש ומוציאים מתח סביר כדי לקבל גלילי ריפוד מוגמרים באיכות גבוהה. משטח החיתוך חלק וללא קמטים. ניתן לפרוק אוטומטית גלילים גמורים כדי לחסוך בעמל תפעול.


9 פיר סכיני חיתוך עליון במכונה מדגם SLD

מוט סכיני חיתוך עליון במכונה מסוג SLD

7 סכיני חיתוך עגולים8 סכיני חיתוך היו עשויים מפלדת סגסוגת במהירות גבוהה
סכיני חיתוך עגולים סכיני חיתוך היו עשויים מפלדת סגסוגת במהירות גבוהה

סכיני חיתוך: קוטר פיר סכיני השסע הוא 100 מ"מ. זה מספיק חזק כדי להחזיק סכינים ולהימנע מרעד בזמן הפעלת המכונה. לכן, דיוק החיתוך גבוה מאוד.קצה אחד של הפיר קבוע, והקצה השני ניתן לסיבוב. עיצוב זה מקל מאוד על החלפת סכיני החריכה. סכין החריכה עשויה מפלדת סגסוגת מהירה. יש לו את המאפיינים של דיוק גבוה ועמידות.


לוח בקרה של מערכת 10 EPCחיישן מערכת EPC 11
לוח בקרה של מערכת EPCחיישן מערכת EPC

מערכת EPC:  המערכת היא מערכת אוטומטית לתיקון מיקום קצה האינטרנט. הוא כולל חיישן גלאי קצה, לוח בקרה ומנוע נהג. המערכת יוצרה על ידי ספקית מערכות בקרת קצה האינטרנט המפורסמת, חברת Erhardt+Leimer. מערכת הרגישות הגבוהה תמיד מתאימה אוטומטית במהירות את מיקום קצה האינטרנט.


12 מסך מגעשולחן ניתוח מכונת חיתוך SLD
 מסך מגעשולחן ניתוח מכונת חיתוך SLD

שולחן ניתוחים:למכונה שולחן ניתוח עצמאי עם מסך הפעלה בגודל גדול. הקונסולה משלבת מתגי בקרה שונים של המכונה.


מערכת מתח קבוע 14 עם צילינדר ובולם במכונת חיתוך הנייר15 מכונת חיתוך נייר מערכת בקרת מתח קבוע
גליל ובולם מערכת מתח קבוע במכונת החריכה
מכונת חיתוך נייר מערכת בקרת מתח קבוע

מערכת מתח קבוע:המערכת מורכבת מגלילות אלומיניום ושני סטים של צילינדרים. סט אחד של צילינדרים מצויד בחיישני שיכוך. גליל האוויר מוציא את לחץ האוויר המתאים בהתאם לאות הבולם, כדי להתאים את מיקום גלילת האלומיניום. עם מערכת כזו, המתח של הנייר במהלך ההובלה יכול להישמר קבוע בכל עת.


למה אתה צריך סט מסדרת SLD מסדרת נייר ג'מבו גלילי מחליק מחדש?

תשובה: אם אתה מנהל ובעלים של חברות המרת נייר, בית דפוס או מפעלים לעיבוד גלילי נייר, אתה חייב לרצות לעבד גליל ג'מבו גדול יותר ברוחב. מכונת מחיצת נייר מסדרת SLD היא ציוד אידיאלי כדי להגיע לדרישה. מבנה השער מבטיח שהמכונה יכולה לשסע ולגלגל לאחור גלילי נייר ברוחב של יותר מ-2000 מ"מ. מכונת הרוחב המקסימלית היא 3000 מ"מ במכונת הסדרה.

SLD-穿料图לגלילי הנייר שלי יש ליבות בקטרים ​​פנימיים שונים. האם מכונה מסדרת SLD יכולה לאסוף גלילי ליבה שונים בקוטר פנימי?

תשובה: כן, למעמד המתפרק יש תושבות אוויר בגדלים רבים להתאמת ליבות בקוטר פנימי שונות, כגון 3 אינץ', 6 אינץ', 12 אינץ' או גודל מותאם אישית אחר. מחסני המכונה שלנו מאמצים את המבנה המכני כדי לתקן את גלילי הג'מבו הנייר במהלך הפעלת המכונה.

插图 -1插图 -2
תפסני אוויר בקרה הידראולית
3 צ'אקים בגודל אחדמהם היתרונות של מעמד ההתפרקות במכונת חיתוך נייר מסדרת SLD?
תשובה: עמדת ההתפרקות שלנו שוקלת יותר מ-4 טון. כאשר הוא עמוס בגלילי נייר ג'מבו והמהירות מגיעה למקסימום, הוא עדיין יכול להישאר יציב מאוד. הזרועות במעמד ההתפרקות נשלטות על ידי צילינדרים הידראוליים, שיש להם מספיק כוח לאסוף גלילי נייר במשקל 3000 ק"ג וגלילים בקוטר 1600 מ"מ.

插图 -3
插图 -4האם יש לך את מערכת השחלה אוטומטית של רשת נייר כאופציה?
תשובה: כן, יש לנו את המערכת האוטומטית להשחלת רשת נייר בקלות במכונה שלנו. אנא צור קשר עם המכירות שלנו כדי לקבל פרטים.

כיצד המכונה שולטת במתח ההתפרקות?
תשובה: לגבי בקרת המתח המתרופפת, יש לנו שלוש אפשרויות, בלם אבקה מגנטי, בלם פנאומטי ומנועי סרוו. מערכת המתח בקרת המנועים היא הרגישה והיציבה ביותר. אבל יש גם יתרונות של שליטה במתח על ידי הבלם. אם אתה רוצה לדעת איזה סוג מערכת בקרת מתח היא טובה יותר עבור החומר שלך, אנא צור קשר עם צוותי המכירות שלנו.

插图 -5
מָנוֹעַ
插图 -6

插图 -7

בלם אבקה מגנטי
בלם פנאומטיהאם לדגם המכונה יש רולר בננה?
תשובה: גלגלת הבננה המשמשת לפזר רשת נייר כדי להעלים את הקמטים בנייר. בדרך כלל, נתקין את הגלילים עבור לקוחות הממירים בעיקר גלילי נייר דקים. חשוב מאוד לספר את מאפייני החומר ואת דרישות הפרטים שלך למכירות שלנו.

כיצד להתאים את הסכינים כדי לקבל רוחב שסע שונים?

תשובה: יחידת חיתוך מכונות סדרת SLD כוללת סכין עליונה וסכין תחתונה. שניהם מוזזים בחופשיות בפירי הסכין. אין צורך להוציא את פירי הסכין מהמכונה, המפעילים יכולים בקלות להתקין ולהסיר סכיני חיתוך לתוך הפירים. מכיוון שפיר הסכין העליון והתחתון יכולים לפתוח את הקצה שלהם כדי להציע מרווח להתקנת סכינים.

插图 -8

יש לפתוח את פיר סכין החריכה העליון ולסובב אותו החוצה מהמכונה

שם דגם

סדרת SLD

רוחב גליל האם (מקסימום)

1300-3000mm

קוטר גליל האם (מקסימום)

1600 מ"מ (זמין בהתאמה אישית)

קיבולת משקל האם

4000kg

קוטר גלילים לאחור

1500mm

רוחב גלגול אחורה (דקות)

30mm

גודל ליבת נייר

3-6-12 אינץ' (זמין בהתאמה אישית)

גלילי נייר טווח GSM

15-500gsm

חיתוך דיוק

± 0.2mm

מהירות

500 מטר לדקה

כוח מוחלט

תלוי ברוחב המכונה

מארז 1: כוסות נייר וקערות נייר וייצור מכסי נייר
דגם מכונות חיתוך לאחור של חיתוך נייר בשימוש נרחב במפעל יצרני מכולות חד פעמיות. כוסות הנייר, קערות הנייר שיוצרות מכונה זקוקות לסלילים התחתונים כדי להכין מוצרים אלה. המכונה יכולה לחתוך היטב גלילי נייר ג'מבו לגלילים ברוחב צר (קוטר מקסימלי יכול להיות 1000 מ"מ). עיבוד מכסה נייר צריך גם הזנת גליל ברוחב ספציפי למכונה היוצרת.

מארז -2: ייצור שקיות נייר
שקיות נייר רגילות לאמץ את נייר קראפט או נייר מצופה לשמן. מכונת החיתוך לאחור שלנו יכולה לחתוך גלילים אלה של נייר לגלילי נייר ברוחב בהתאמה אישית, שיוזנו לשקיות נייר ליצירת מכונה. אבל עדיין יש הרבה יצרניות שקיות נייר שמשתמשות במכונת יצירת שקיות נייר עבור סוגים מסוימים של שקיות נייר. במפעל יצרן אלה, מכונת החיתוך לאחור של נייר משתמשת להמרה לאחר הדפסת גלילי נייר.

מארז 3: צינור נייר ופחית נייר
צינור נייר הוא כלי חיוני בתעשיית מוצרי הנייר. המכונה המייצרת צינור נייר צריכה גם להזין גלילי נייר קטנים ברוחבים שונים. רוחב גלילות נייר קטנות אלה תלוי בכמה צינורות נייר בקוטר אתה רוצה להכין. לכן עלינו לחתוך את גליל הג'מבו מנייר לגלילים קטנים ברוחבים שונים כדי לעמוד בדרישות ייצור צינור הנייר. עיבוד פחית נייר דומה לייצור צינורות הנייר.

应用 1-1
应用 1-2
应用 1-3
应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3

צור קשר

קטגוריות חמות