כל הקטגוריות

E-mail[מוגן בדוא"ל]

EN

אתה כאן : דף הבית>מוצרים >מכונת חיתוך נייר

צור קשר

נייד: 86 18858786298

דואר אלקטרוני: [מוגן בדוא"ל]

WhatsApp:86 18858786298

הוסף: פארק התעשייה של מכונות וואנקוואן B17-8, טאון וואנקוואן, מחוז פינגיאנג, וונג'ו סיטי, מחוז ג'ג'יאנג

BINBAO SLA-Series נייר ג'מבו גליל לגלילים צרים חיתוך מכונת ריפוף לאחור

מהירות גבוהה, ריצה יציבה, בקרת מתח אוטומטית, מערכת בקרת PLC חכמה, הפעלה קלה, CE מאושר על ידי SGS
מכונת הריפוף החוזרת של סדרת SLA היא ציוד רעיון לחיתוך גליל ג'מבו נייר לגלילים קטנים ברוחב שונים כדי להגיע לגלילים המספקים את דרישות מכונת הייצור. זה לא רק יכול לחתוך גליל נייר כללי, גם לעבוד על חומר גלילי נייר למינציה ומצופה לייצור מוצרי הדפסה ואריזה.

  • תיאור
  • פרמטר
  • יָשִׂים
  • סיור במפעל הלקוחות
  • שאלות ותשובות

מהירות גבוהה, ריצה יציבה, בקרת מתח אוטומטית, מערכת בקרת PLC חכמה, הפעלה קלה, CE מאושר על ידי SGS
מכונת הריפוף החוזרת של סדרת SLA היא ציוד רעיון לחיתוך גליל ג'מבו נייר לגלילים קטנים ברוחב שונים כדי להגיע לגלילים המספקים את דרישות מכונת הייצור. זה לא רק יכול לחתוך גליל נייר כללי, גם לעבוד על חומר גלילי נייר למינציה ומצופה לייצור מוצרי הדפסה ואריזה.


插图 -1 副本插图 -2 副本
מערכת בקרת PCL של סימנס:מערכת הבקרה החכמה והאוטומטית ברמה הגבוהה הופכת את פעולת המכונה לקלה ולהפעלה יציבה. בקרת המתח האוטומטית ופונקציית העצירה האוטומטית משפרים את יכולת התפוקה של המכונה. זה קל לתפעול במסך המגע של HMI.
ארון בקרה חשמלי: רכיבי הבקרה החשמליים נבחרים ממותגים ידועים. פריסת מעגל הבקרה פשוטה וברורה, מה שנוח לתחזוקה והתאמה.
插图 -3 副本插图 -4 副本
שלושה מנועי סרוו: מנועי סרוו מניעים את צירי הליפול מחדש ואת כל גלילי ההנעה, עם כוח חזק וחיתוך מהיר של גלילי נייר של 20-400 גרם. מנוע סרוו נשלט על ידי ממיר תדרים כדי להבטיח מהירות יציבהסכיני חיתוך SKD-11: SKD-11 היא פלדת כלי העשויה מסגסוגת פחמן גבוהה וסגסוגת כרום גבוהה. לאחר כיבוי בטמפרטורה גבוהה וטחינה עדינה, לפלדה זו יש חדות, קשיחות חזקה ועמידות בפני עייפות בטמפרטורה גבוהה. סכיני הלהב העגול העשויים מפלדה זו חדים מאוד, עמידים, יציבים בגודלם ודיוק חיתוך גבוה.
插图 -5 副本חיישן מדריך אינטרנט 副本
משטח שסע:מכיוון שמתח הליפול חוזר יציב, ולכן לאחר חיתוך וסיפוף של גלילים, פני השטח שטוחים וחלקים מאוד, גלילי הגימור הללו הדוקים וקשים. דיוק החריכה יכול להגיע ל-0.2 מ"מ
בקרת קצה האינטרנט: המכונה מאמצת מערכת בקרת קצה רשת נייר בדיוק גבוהה, שיכולה לזהות אוטומטית את קצה רשת הנייר ולהתאים את המיקום לתיקון. חיישני הגלאים הם אופציונליים, לא רק מזהים את קצה הרשת, הם יכולים גם לזהות את קו ההדפסה ברשת הנייר.

למה לבחור במכונת סלילת נייר מסדרת SLA מסדרת גליל חיתוך נייר?


מכונות Binbao היא יצרנית מקצועית של מכונת חיתוך חיתוך נייר, מכונת חיתוך גליל נייר לגליונות. אנו מתמקדים רק בייצור שתי המכונות הללו עם פונקציות שונות להמרת חומרים שונים. יש לנו ניסיון עשיר יותר בהמרת חומרים שונים ומספקים לך את הפתרון הטוב ביותר. כל מהנדסי המכירות והטכניים במכונת Binbao בוגרי אוניברסיטה מפורסמת בסין. ידע טכני מקצועי ומיומנות תקשורת באנגלית מבטיחים שנוכל לספק יועץ ושירות לאחר המכירה הטובים ביותר. אם אתה צריך פונקציית עיבוד מיוחדת במכונת החיתוך, צוותי המהנדסים שלנו יכולים לספק תמיכה כדי להתאים אישית את המכונה שלך בהתאם לדרישות הייצור האמיתיות שלך.

插图 -1插图 -2
 SLA-1800 Slitting Rewinding Machine בהודוSLA-1600 Slitting Rewinding Machine ברוסיה

 Binbao SLA-1600 דגם מכונה באתר לקוחות צ'ילה


מהי מכונת סלילה לאחור לחיתוך נייר? איזו תועלת אתה יכול לקבל מהמכונה?


מכונת החיתוך היא ציוד קדם-דפוס ואחרי-דפוס החותך גליל גדול של נייר, סרט, בד לא ארוג, נייר אלומיניום, נציץ וחומרים דקים אחרים לגלילים קטנים ברוחב שונה. הוא משמש לעתים קרובות בתעשיית ייצור נייר ובמפעלים לייצור מוצרי אריזות נייר. עבור חברות עיבוד והמרת גלילי נייר, מכונת חיתוך הנייר המהירה והרב-תכליתית שלנו יכולה לעזור להן להגדיל באופן דרמטי את יכולת הייצור ויעילה. דגם מכונת חיתוך הנייר יכול לייצר גלילי נייר בגודל 20-500 גרם וגלילים קטנים ברוחב של 30 מ"מ. רק מכונה אחת יכולה לכסות את כל גלילי הנייר שלך בהמרה תובענית. ליצרן מוצרי אריזות נייר, המכונה יכולה לעזור לך להמיר גלילי נייר ג'מבו לגלילים צרים ברוחב שונים בהתאם לדרישות הייצור שלך. זה לא רק עוזר לך לחסוך בעלויות ההמרה, אלא גם אתה יכול להיות גמיש יותר כדי להתאים את גלילי הנייר שלך במחסן שלך.插图 -11

插图 -10
插图 -12


לאיזה סוג של חיתוך וסיפוף נייר ניתן להשתמש במכונה הזו?


מכונת דגם SLA נמצאת בשימוש נרחב בתעשיית המרת גלילי נייר, ציפוי גלילי נייר, תעשיית למינציה וכדומה, תעשיית מוצרי הדפסת נייר. בנוסף, הוא יכול לחתוך גלילים צרים ברוחב מותאם אישית במיכל נייר, כוסות נייר, שקיות נייר, ליבת נייר, מפעלים לייצור צינורות נייר.


איזה מבנה מאמצת מכונת סלילה לאחור מדגם SLA?


למכונה מדגם SLA שני חלקים, יחידת פירוק גליל ג'מבו ויחידת חיתוך וסיפוף נייר. ישנו מסדרון מעוצב באמצע שני החלקים אשר גורם למפעיל להתאים ביתר קלות את סכיני החריכה ולהשחיל קורי נייר לתוך המכונה. יחידת הפירוק כוללת מעמד לפירוק ומערכת תיקון קצוות רשת. כל הגלילים והפירים מצופים גומי ביחידת החריכה והריפוף מונעים על ידי שלושה מנועים. בנוסף למבנה המכאני, למכונה יש גם מספר רב של מבנים חשמליים ופנאומטיים. המבנה יציב וסביר להמרת חומר גליל ג'מבו לרוחב צר לחמניות.

插图 -9


מהם היתרונות של גליל ג'מבו מסדרת SLA לגלגלים צרים מכונת ריפוף לאחור?


מכונת הליפוף לאחור מסדרת SLA המעוצבת יכולה להגיע לריצה יציבה עם 500 מטר לדקה. זה צריך רק 20 דקות כדי לסיים גליל ג'מבו של 10000 מטר חיתוך והיפוך לאחור. בבעלותה מערכת HMI פשוטה וקלה להפעלה, מערכת בקרת מתח התאמה אוטומטית, וכן הלאה פונקציות חכמות. בהמשך נציג פונקציות ויתרונות נוספים.

插图 -3


איזה סוג סכיני חיתוך דגם SLA לאמץ מכונת חיתוך מחדש?


ישנם שני סוגים נפוצים של סכיני חיתוך בשוק מכונות חיתוך מחדש, סכין סכין גילוח וסכין להב עיגול (עגול). מסווג לפי מבנה, הוא מחולק למבנה מכני רגיל ולמבנה פניאומטי. מכונת דגם SLA שלנו מאמצת את סכין הלהב העגול המכאני ואת סכין המבנה הפנאומטי. זה נעשה על ידי יבוא באיכות גבוהה סגסוגת פלדה במהירות גבוהה.

插图 -4
插图 -5


מהם היתרונות של סטנדים לפירוק מכונות דגם SLA?


מעמד הפיתול של מכונת הריפוף החוזרת בסדרה מאמצת מסגרת פלדה משולבת, ומשקל הבסיס עולה על 1500 ק"ג. כפי שכולנו יודעים, ככל שהבסיס כבד יותר, הופך את גליל הג'מבו לנייר להתפרק עם יותר יציב ופחות תנודות. לצד, למעמד המתפרק יש שתי זרועות חזקות הנשלטות על ידי צילינדר הידראולי שמן. הזרועות יכולות בקלות להרים משקל מקסימלי של 1600 ק"ג ומקסימום קוטר ג'מבו של 1500 מ"מ. שתי הזרועות החזקות יהיו מקובעות על המנחה הליניארי, כך שגליל ג'מבו נייר יכול לנוע למעלה, למטה, שמאלה וימינה במדויק. תושבות ליבת הנייר הן אופציונליות, סוג מכני וסוג הרחבת אוויר.

微 信 图片 _20211229131955

插图 -7
插图 -8


כיצד מיוצרת מכונת הריפוף החוזרת שלנו?


לאחר קבלת הזמנת הלקוח, מחלקת העיצוב שלנו תבחן את צרכי הלקוח ותצייר את השרטוטים. חלקי המבנה המכניים במכונה מיוצרים בעצמנו. על מנת להבטיח את דיוק עיבוד החלקים, רכשנו שלושה מרכזי עיבוד CNC מיובאים מגרמניה. אביזרים חשמליים ופנאומטיים מיוצרים על ידי חברות ידועות. לאורך תהליך הייצור, מחלקות ה-QA וה-QC שלנו בודקות בקפדנות את הדיוק והאיכות של האביזרים בהתאם לתקני החברה. הרכבת המכונה נעשית על ידי מהנדסי מכונות בכירים המנוסים שלנו.

插图 -13
插图 -14
插图 -15
插图 -16


מה ההבדל בין שירות לאחר המכירה שלנו לאחרים?


כיצרנית מכונות חיתוך בינלאומית, אנו מספקים סטים מלאים של ספר ידני מכונה בגרסה אנגלית, דיאגרמת מעגל, דיאגרמת מבנה מכני. מהנדסי שירות לאחר המכירה שלנו יכולים גם לדבר אנגלית ולתקשר בקלות עם מפעילי הלקוחות. הקלטנו מספר רב של סרטוני תפעול מכונה. הם פשוטים וקלים להבנה, ויכולים לעזור למפעילי המכונות של הלקוחות להכיר במהירות את המכונה ולהתחיל לעבוד. כל המכונות שאנו מייצרים ניתנות לחיבור לאינטרנט, והצוות הטכני שלנו יכול לבדוק מרחוק כשלים במערכת, להגדיר פרמטרים ו שירותים אחרים ללקוחות

שם דגם

סדרת SLA

רוחב גליל האם (מקסימום)

1300-2000mm

קוטר גליל האם (מקסימום)

1400 מ"מ (1600 מ"מ אופציונלי)

קיבולת משקל האם

1400 ק"ג (2000 ק"ג אופציונלי)

קוטר גלילים לאחור

1000mm

רוחב גלגול אחורה (דקות)

30mm

גודל ליבת נייר

3 אינץ '(התאמה אישית זמינה)

טווח עובי

20-400gsm

חיתוך דיוק

± 0.2

מהירות

350 מטר לדקה

מארז 1: כוסות נייר וקערות נייר וייצור מכסי נייר
דגם מכונות חיתוך לאחור של חיתוך נייר בשימוש נרחב במפעל יצרני מכולות חד פעמיות. כוסות הנייר, קערות הנייר שיוצרות מכונה זקוקות לסלילים התחתונים כדי להכין מוצרים אלה. המכונה יכולה לחתוך היטב גלילי נייר ג'מבו לגלילים ברוחב צר (קוטר מקסימלי יכול להיות 1000 מ"מ). עיבוד מכסה נייר צריך גם הזנת גליל ברוחב ספציפי למכונה היוצרת.

מארז -2: ייצור שקיות נייר
שקיות נייר רגילות לאמץ את נייר קראפט או נייר מצופה לשמן. מכונת החיתוך לאחור שלנו יכולה לחתוך גלילים אלה של נייר לגלילי נייר ברוחב בהתאמה אישית, שיוזנו לשקיות נייר ליצירת מכונה. אבל עדיין יש הרבה יצרניות שקיות נייר שמשתמשות במכונת יצירת שקיות נייר עבור סוגים מסוימים של שקיות נייר. במפעל יצרן אלה, מכונת החיתוך לאחור של נייר משתמשת להמרה לאחר הדפסת גלילי נייר.

מארז 3: צינור נייר ופחית נייר
צינור נייר הוא כלי חיוני בתעשיית מוצרי הנייר. המכונה המייצרת צינור נייר צריכה גם להזין גלילי נייר קטנים ברוחבים שונים. רוחב גלילות נייר קטנות אלה תלוי בכמה צינורות נייר בקוטר אתה רוצה להכין. לכן עלינו לחתוך את גליל הג'מבו מנייר לגלילים קטנים ברוחבים שונים כדי לעמוד בדרישות ייצור צינור הנייר. עיבוד פחית נייר דומה לייצור צינורות הנייר.

应用 1-1
应用 1-2

应用 1-3

应用 1-4
应用 1-5
应用 1-6
应用 2-1
应用 2-2
应用 2-3
应用 3-1
应用 3-2
应用 3-3
微 信 图片 _20230505171343
微 信 图片 _20230505171348
微 信 图片 _20230505171352


מקרה 1
מכונת חיתוך לאחור של נייר מסדרת BINBAO SLA הפועלת במפעל החומרים של יצרני חומרי האריזה שלנו.
דגם מכונת חיתוך לאחור של חיתוך נייר עבודה מושלמת לחיתוך וגלילת גלילי ג'מבו להדפסה וחומר אריזה.לקוח זה מייצר גלילי חומר אריזה למגבוני אלכוהול, סוכר קפה וכו '. הם הביאו ארבע סטים מכונת החיתוך הדוגמנית שלנו לעיבודם.案例 1-1
案例 1-2
案例 1-3
案例 1-4


מקרה 2
מכונת חיתוך נייר מסדרת BINBAO SLA הפועלת במפעל הלקוח של שקיות נייר השסתומים שלנו
כשביקרנו שוב במפעל הלקוחות, הם רכשו את מכונת הדגם שלנו 4 שנים. זה נראה ישן מאוד, אבל עדיין יכול לעבוד היטב בפס הייצור שלהם. הם מייצרים רק את שקיות הנייר מסוג סוג השסתום לאריזות מוצרי אבקה, כגון אבקת סוכר, קמח, מלט וכן הלאה. ביקרנו בהם כדי לדון בתוספת 3 סטים לרכישת מכונות חיתוך.案例 2-1
案例 2-2
案例 2-3
案例 2-4
案例 2-5
案例 2-6

מקרה 3
מכונת חיתוך נייר מסדרת BINBAO SLA הפועלת במפעל הלקוח של שקיות הנייר שלנו
לחברות תעופה יש דרישות גבוהות מאוד לאיכות המוצר, וללקוחות שלנו יש אותן דרישות למכונות שלנו. בנוסף, הם גם מעריכים את שירות הלקוח האיכותי שלנו. כי הבטחת הפעולה היציבה של המכונות שלהם מסייעת להם להגדיל את כושר הייצור.案例 3-1
案例 3-2
案例 3-3
案例 3-4

מקרה 4

הלקוח הקזחי שלנו צילם בשמחה תמונה קבוצתית עם מכונת חיתוך הנייר וגליל נייר למכונת חיתוך גיליונות שהותקנו וניפו באגים.

אִיוּר

כמדינה חשובה במרכז אסיה, קזחסטן התפתחה במהירות בתעשייה הקלה. במיוחד, הביקוש לאריזות נייר חד פעמיות כמו כוסות נייר ושקיות נייר גדל בחדות. הלקוח בקזחסטן שלנו רכש הפעם מכונת חיתוך ג'מבו נייר במהירות גבוהה, מכונת חיתוך גליל ליריעות וקו ייצור שקיות נייר אוטומטי לחלוטין. יש להם יותר מעשר שנות ניסיון בתעשיית אריזות מוצרי הנייר, והם עדכנו את הציוד שלהם הפעם כי הם לא יכולים לחכות להגדיל את כושר הייצור. גם אם לא נוכל להגיע לאתר על מנת לספק ללקוחות שירותי התקנה וביצוע, הלקוחות עדיין בוחרים לסמוך עלינו ולהזמין עבורנו מכונת חיתוך נייר ומכונת חיתוך דפי נייר לשלוש מכונות בו זמנית.

סרטוני עבודה דגם SCL-1400 באתר לקוחות קזחסטן

SLA-1600 דגם סלילה מכונת ריפוף לאחור בקזחסטן באתר לקוחות

לאחר שהלקוח קיבל מכונות אלו, סיפקנו את מדריך ההפעלה, דיאגרמת פריסת המכונה, דיאגרמת מעגלים ומסמכים קשורים אחרים של מכונת חיתוך ומכונת חיתוך גיליונות. צוות השירות לאחר המכירה שלנו מספק שירותי התקנה והפעלה מקוונים, ועונה בסבלנות על כל שאלה של לקוחות. תוך שבוע בלבד, המכונה הותקנה ותוקפת באגים, והמכונה נמצאת כעת בייצור רגיל.
אנו מאמינים שמכונת חיתוך גלילי הנייר ומכונת חיתוך הנייר שלנו ישפרו מאוד את יעילות הייצור עבור הלקוחות. הזדמנויות נשארות תמיד למי שמוכן לרכוש ציוד מראש כדי להגדיל את כושר הייצור ולהתכונן להתפרצות גדולה בשוק לאחר סיום המגפה.


סרטוני עבודה דגם SCL-1400 באתר לקוחות קזחסטן

1. כמה גליל נייר מינימלי gsm (גרם למטר מרובע) המכונה שלך יכולה לחתוך?
תשובה: ממש קשה לחתוך ולפתל גליל נייר דק במכונת חיתוך נייר. מבנה המכונה שלנו מושלם לעבודה בהמרת גליל הג'מבו הנייר הדק (מינימום 18 גרם נייר)
2. אנחנו יצרנים של נייר אניה לנייר דבק עצמי ונייר עטיפה למזון מצופה סיליקון. החומר מאוד להחליק וקשה לריצה אחורה לגלילי רוחב צרים. איך פותרים את הבעיה?
תשובה: יש לנו פתרונות ללקוחות רבים של יצרני חומרים דומים. המבנה ומערכת הבקרה הסבירים של המכונה שלנו יכולים למנוע מהחומר להחליק.
3. גלילי הנייר שלנו מודפסים על ידי מכונת ההדפסה הגמישה. האם אתה יכול להוביל את מכונת האינטרנט שלך כדי לזהות את קו סימן ההדפסה בקצה ולקצץ את הקצה?
תשובה: כן, אנחנו יכולים להשתמש בחיישן מסוג CCD שיש להם מצלמה כדי לזהות את קו ההדפסה. חוץ מזה, המכונה שלנו יכולה לקצץ ולפוצץ את קצה הפסולת מחוץ למכונה.
4. אני ספק של חומרי הדפסה ואריזה וציוד באירופה. האם יש לך אישור CE למכונת הדגם?
תשובה: לכל דגמי מכונות החיתוך שלנו יש תעודת SGS מוסמכת.
5. יש לי כמה דרישות התאמה אישית לעיבוד המוצרים שלנו? אתה יכול לעזור לי?
תשובה: יש לנו צוות מעצבים מקצועי שיספק פתרונות להתאמה אישית של דרישות. ברוכים הבאים לפנות אלינו ולדון ברעיונות החדשים שלך.

צור קשר

קטגוריות חמות