כל הקטגוריות

E-mail[מוגן בדוא"ל]

EN

אתה כאן : דף הבית>מוצרים ->מכונת חיתוך סרט פלסטיק

צור קשר

נייד: 86 18858786298

דואר אלקטרוני: [מוגן בדוא"ל]

WhatsApp:86 18858786298

הוסף: פארק התעשייה של מכונות וואנקוואן B17-8, טאון וואנקוואן, מחוז פינגיאנג, וונג'ו סיטי, מחוז ג'ג'יאנג

העברת חימום PET Film Roll Slitter Rewinder Machine

מכונת הפיתול מחדש מסדרת SLC מוקדשת לחיתוך חומרי אריזה גמישים מגליל ברוחב גדול לגלילים ברוחב צר שיכולים להזין לתוך מכונת אריזה אוטומטית, מכונה ליצירת שקיות. יש לו ביצועים מושלמים של חיתוך לאחור של נייר כסף למינציה, סרט פלסטיק (bopp opp pet pe pvc), גלילי נייר, נייר מדבקת תווית, וכן הלאה חומר גליל.

  • תיאור
  • פרמטר
  • יָשִׂים
  • סיור במפעל הלקוחות
  • שאלות ותשובות

מכונת הפיתול מחדש מדגם SLC מיועדת להמיר סרטי פלסטיק שונים, למינטור, נייר מיוחד, גליל נייר מדבקה דביקה לגלילים ברוחב צר עבור תעשיית אריזה גמישה, תעשיית המרת נייר ותעשיית אריזות הדפסת נייר. זה תמיד מופיע בו-זמנית עם מכונת הלמינציה, מכונת הציפוי, מכונת ההדפסה הרוטו-gravure ומכונת הלמינציה נטולת הממסים במפעלי יצרן גלילי חומרי אריזה להדפסת סרטי פלסטיק. הוא היה מצויד בחלקי בקרה חשמליים של המותג הבינלאומי ובמבנה מכני סביר.

תכונה:
1. מהירות ריצה יציבה של מכונת ה-SLC SLC מכונת מחליקה היא 500 עד 600 מטר לדקה.
2.Siemens PLC שולט במערכת פועלת המכונה.
3. סה"כ ארבעה סטים של מנועי סרוו מותקנים במכונה. מתח יחידת פיתול בלתי תלוי נשלט על ידי מנוע הסרוו. שני פירי הליפול לאחור מונעים גם על ידי שני מנועי סרוו עצמאיים אשר מבטיחים בקרות מתח הליפוף טובות יותר ומגיעים לאיכות גלילי סלילה טובה יותר.
4. מערכת טעינת גליל האם לאמץ את הפיר הפנאומטי פחות צ'אקים. למערכת הפריקה יש את התקן הדחף לפרוק את גלילי החומר המוגמרים אל הצריח. קל להפעיל את המכונה על ידי אדם אחד בלבד.
5. למכונה יש שני סוגים של יחידת חיתוך, סכיני גילוח וסכיני עיגול לגלילי חומרים שונים. הם אופציונליים. אתה גם יכול לקבל את שניהם במכונה אחת.
6. פיר הליפוף המכונה לאמץ את פיר החיכוך הפנאומטי הרב-תכליתי ודיוק גבוה, שיש לו ביצועי בקרת מתח סלילה טובים יותר.
7. הוא מצויד בשולחן השחבור. מפעיל יכול נוח לחבר חומר אינטרנט.

1PET סרט גליל מכונת ספייס2 מכונת ריפוף לאחור של סרט העברת חום
מכונת PET Film Roll Slitter
מכונת ריפוף לאחור של סרט העברת חום
3 גלילי חיתוך מוגמרים לסיבוב PETמכונת סליטרים 4 גלילים עם מדריך אינטרנט
סיים חיתוך גלילי PET לאחורRoll Slitter Rewinder Machine עם מדריך אינטרנט
חיישן מערכת 5Web Edge Guiderפיר ריפוד חיכוך 6 במכונת סליטרים
חיישן מערכת Web Edge Guiderפיר חיכוך לאחור במכונת סליטרים
细节-1细节-2
בקר מדריך אינטרנט מאת מותג טייוואןחיישן גלאי קו קצה אינטרנט והדפסה
细节-3细节-4
מפרק פנאומטי עם מנוע סרוושולחן ספייסרים
细节-5细节-6
דוחף פריקה אוטומטיפיר סלילת חיכוך פניאומטי
细节-7细节-8
גמר לחמניות בצריחסכיני חיתוך חריץ וסכיני גילוח


באילו חומרים משתמשים במכונות חיתוך וסיפוף SLC לחיתוך?


מכונת הריפוף לאחור בדגם SLC תוכננה על ידי מכונות Binbao. הוא משמש בעיקר להמרת גלילי סרט פלסטיק מודפסים למינציה לגלילים ברוחב מותאם אישית בתעשיית האריזה הגמישה, כגון PET, OPP, CPP, PE, PS, PVC, BOPP, חומר סרט למינציה, תווית דביקה עצמית וכן הלאה. גלילי סרטי פלסטיק או סרט למינציה אלה נמצאים בשימוש נרחב לייצור תוויות מסוגים שונים או עטיפה של סוכר, מלח, תה, מגבונים, אבקת חלב, רפואי, מזון, אריזות ממתקים, סרט תווית PVC לכווץ לתווית בקבוק מים, תווית בקבוק משקה, BOPP למינציה גליל סרט עבור שקיק מזון.

היישום של סרט חיות מחמד תרמי

插图-1 גלילי סרט לאריזת חטיפים מפלסטיק插图-2 PET סרט פלסטיק גליל לאריזת תפוצ'יפס
גלילי סרט לאריזת חטיפים מפלסטיק גליל סרט פלסטיק PET לאריזת צ'יפס
插图-3 גליל סרט תווית לבקבוק מים插图-4 גלילי סרט BOPP למינציה לנרתיק מזון
 גליל סרט תווית בקבוק מים גלילי סרטי BOPP למינציה לנרתיק מזוןמהם ההבדלים והיתרונות של מכונת חיתוך וסיפוף סרטים מדגם SLC בהשוואה למכונת חיתוך וסיפוף נייר ג'מבו?


דגם סדרת SLC פותח במיוחד עבור תעשיית האריזה והתוויות הגמישות של הסרט על פי המאפיינים של גלילי BOPP,PVC,PET,OPP,PE,סרטים למינציה וחומרי נייר כסף. הסרטים דקים יותר מגלילי נייר. עבור גליל זהה בקוטר, אורך גליל הסרט ארוך בהרבה מאורך גליל הנייר. על מנת להגביר את מהירות החריכה, המהירות של גלגל השיניים מדגם SLC יכולה להיות עד 600 מטר לדקה. החיתוך המערכת שונה. מכונת הדגמים מסדרת SLC מאמצת סכין גילוח שטוח כדי לחתוך חומר, אך מכונת הסליפה לאחור של גליל הנייר מאמצת את הלהב העגול. פירי הליפול לאחור שונים. גלילי סרט פלסטיק צריכים להיות משוחזרים בפיר החיכוך עם כדורים מחליקים. פיר מסוג זה יכול לשלוט בצורה טובה יותר ובנפרד על מתח הגלילים לאחור. בתעשיית האריזה הגמישה, גלילי הסרטים האלה מודפסים בדרך כלל עם לוגו ודפוסים. אז מכונת דגמי סדרת SLC מאמצת מערכת מדריכי אינטרנט של חיישן תא פוטו. בנוסף להיבטים אלה, מיקום הגלילים של מכונת החיתוך והריפוף של דגם SLC, זווית מסלול ההזנה הם הבדלים רבים בהשוואה לאלו של מכונת חיתוך גלילי הנייר.

插图-5 סכין גילוח שטוחסכין גילוח שטוח

插图-6 חיישן תא צילום למדריך אינטרנט插图-7 פיר חיכוך לסיפוף לאחור
חיישן תא צילום למדריך אינטרנטפיר חיכוך לסיפוף לאחורמהו פיר חיכוך דיפרנציאלי? מדוע פיר החיכוך הדיפרנציאלי יכול להבטיח את איכות הריפוף לאחור?


הבדלים בעובי החומר ובמתח הפיתול נוצרים לעתים קרובות בעת סיבוב מחדש של נייר כסף, למינציה, פלסטיק וחומרים אחרים. בעת ריפוף לאחור של גלילים קטנים יותר על אותו גל לאחור, שינויים אלו עלולים לגרום לאורכים ולמתח שונים. לאחר מספר סיבובים בלבד, מרכזם של כמה גלילים קטנים עשוי להיות הדוק מדי, בעוד שאחרים רופפים יותר, מה שהופך את איכות המוצר הסופי לבלתי מקובלת.
פיר חיכוך לאחור דיפרנציאלי מתגבר על בעיות אלו על ידי שמירה על מתח תקין על כל הגלילים לאורך פעולת הסלילה. זה מבטיח שחומר הרשת לא יצנח, נמתח או נקרע והגלילים נכרכים בצורה אחידה. על מנת לבצע את הפונקציה הקבועה של "דיפרנציאל החלקה", הציר המרכזי נדרש להסתובב בקצב גבוה יותר מאשר טבעות החיכוך הדיפרנציאליות. כל הליבות נדרשות להחליק ברציפות, אולם חלקן יחליקו יותר מאחרות על מנת לשמור על אותו מתח. שליטה בהחלקה ובמתח הרשת מושגת על ידי שינוי אספקת האוויר לפיר המרכזי, כך שאספקת אוויר קבועה צריכה להיות זמינה, באופן אידיאלי בין 20 ל-60 psi (1 - 4 בר). ככל שגודל הגליל גדל במהלך תהליך הסלילה, יש להקטין את מהירות הציר הדיפרנציאלי על מנת לשמור על אותו קצב מהירות יתר.
טבעות החיכוך זמינות במגוון רחב מאוד של קטרים ​​מ-50 מ"מ קוטר ועד למעלה מ-400 מ"מ קוטר. הקוטר הפנימי של טבעות החיכוך תלוי בקוטר הפיר בו השתמשת כעת, וברוב המקרים נוכל לספק את הטבעות שיתאימו לפיר הקיים שלך.

插图-8 טבעות חיכוך插图-9 מבנה פיר חיכוך דיפרנציאלי
 טבעות חיכוך מבנה פיר חיכוך דיפרנציאלי


איזה חומר חותכים עם סכין להב עגול? איזה חומר נחתך עם סכין גילוח?


איזה סוג של סכין חיתוך להשתמש תלוי בעובי החומר. אם החומר הוא נייר כסף, סרט פלסטיק למינציה, סרט גמיש מודפס בעובי של פחות מ-20 מיקרון, אנו בדרך כלל מאמצים את סכין הגילוח כסכין חיתוך. סכין הלהב העגול משמש לחיתוך נייר למינציה, נייר כללי, נייר ציפוי, תווית דביקה עצמית נייר וכן הלאה חומר.


כמה מנועים יש למכונת הריפוף לאחור מסדרת SLC?


ישנם ארבעה מנועים בדגם המכונה. שני מנועים המשמשים לריפוי פרטני של שני פירים. הזנת חומרי האינטרנט מונעת על ידי מנוע אחד. המנוע הרביעי שולט במתח ההתפרקות של רול האם.

插图-10 מנוע לפירוק插图-11 ממירי תדרים
 מנוע לפירוקממירי תדרים


איך לפרוק גלילים מוגמרים מהפירים המתפתלים?


בשל טבעות חיכוך אלה יכולות להתגלגל בנפרד בפירים, קשה לפרוק גלילים מוגמרים. על מנת לחסוך למפעילים עבודה, תכננו דוחף במכונה מדגם SLC. זה יכול לדחוף אוטומטית לחמניות מוגמרות למדף. מפעילים יכולים לארוז גליל מוגמר במדף במהלך הפעלת המכונה.

插图-12 דוחף פריקה插图-13 גלילים גמורים במדף
פריקת דוחף
סיים לחמניות במדף


האם למכונה מדגם SLC יש ציוד חיבור?


כן, יש. ציוד השחבור כולל שני מקלות ופלטפורמה. המקלות יהיו נשלטים על ידי גליל כדי לנקוט חומר רשת בפלטפורמה, ואז המפעילים יכולים לחבר בקלות גליל חדש עם חומר רשת במכונה.

插图-14 ציוד חיבור插图-15 פלטפורמת שחבור
 ציוד חיבור פלטפורמת חיבור


האם המכונה מדגם SLC יכולה לעצור אוטומטית כשהיא מסיימת להריץ לאחור את המטרים?


מכונת דגם SLC הנשלטת על ידי סימנס PLC עם מערכת תוכניות חכמה. המכונה יכולה לספור אוטומטית מטרים של היפוך לאחור ולעצור לפי הגדרת מטרים במסך המגע.

插图-16 מסך מגע של מכונה אנושיתמסך מגע לאינטראקציה עם מכונה אנושית


באיזה סוג חיישן מנחה אינטרנט משתמש דגם SLC?


זה תלוי בתכונה החומרית שלך. אם החומר הוא סרט מודפס, אנו מציעים לחיישן לאמץ את חיישן תא הפוטו CCD שיכול לזהות קצה וקו הדפסה. חומר סרט שקוף צריך להשתמש בחיישן האינפרא אדום. חיישן קולי יכול לשמש עבור חומר אחר, כגון נייר ריק, נייר כסף, חומר למינציה וכן הלאה.

חיישן מדריך אינטרנט 插图-17插图-18 Web Guider Panel Controller
חיישן מדריך אינטרנט
לוח הבקרה של Web Guider

שם דגם

סדרת SLC

רוחב גליל האם (מקסימום)

1300-1800mm

קוטר גליל האם (מקסימום)

800 מ"מ (1000 מ"מ, 1400 מ"מ אופציונלי)

קיבולת משקל האם

1000kg

קוטר גלילים לאחור

600mm

רוחב גלגול אחורה (דקות)

30mm

גודל ליבה

3/6 אינץ' (התאמה אישית זמינה)

טווח עובי

12-150 מיקרון

דיוק חיתוך

± 0.2mm

מהירות

600 מטר לדקה

מקרה-1: גלילי מלאי בקבוק מים ושתייה
מוצרי צריכה רבים דורשים תוויות סרטים, כגון מים בבקבוקים ומשקאות שונים. ייצור תוויות סרט מצריך מכונות ניפוח סרטים, מכונות הדפסה, מכונות למינציה, מכונות חיתוך וציוד אחר. יצרן תווית הסרט צריך לשסע את גליל הסרט המודפס לרוחב הנדרש על ידי הלקוח.

מקרה-2: גלילי מלאי תווית נייר דביקים, גלילי תווית מדבקה
תוויות הדבקה עצמיות נמצאות בשימוש נרחב בחיינו, כגון תוויות יין אדום, תוויות מחיר בסופרמרקט, תוויות טיפוח העור וכן הלאה. רוחב מכונת הציפוי הדביק בדרך כלל עולה על 900 מ"מ. לכן, יצרן ההדבקה צריך לחתוך גלילים גדולים לגלילים קטנים. מכיוון שמכונת החיתוך ברוחב ומכונת ההדפסה עבור תוויות מודבקות אינן עולות על 500 מ"מ. אז גליל הנייר לגלילים קטנים מכונת ריפוף חיתוך חוזר להשתמש כדי להמיר גליל ג'מבו להתאמה אישית של גלילי רוחב.

מקרה-3: גלילי סרט למינציה להכנת מזון ונרתיק רפואי
על מנת לשפר את אפקט האיטום והשימור, שקיות אריזות מזון ותרופות רבות משתמשות בחומרים מרוכבים, כגון רדיד אלומיניום וחומרים מרוכבים של סרטים, וחומרים מרוכבים מנייר וסרטים. הביצועים של חומרים מרוכבים יהיו טובים יותר. עם זאת, לחומרים מרוכבים יש בדרך כלל עובי לא אחיד. לכן, חומרי אריזה גמישים מורכבים ישתמשו במכונת חיכוך פיר החיכוך של טבעות ההחלקה כדי לחתוך את גלילי חומרי הגלם.

应用1-1 副本
应用1-2 副本

应用2-1 副本

应用2-2 副本
应用3-1 副本
应用3-2 副本
应用3-3 副本

יצרן סרטי העברה לחימום מקרה אחד-PET

ב-18 באוגוסט, ביקרנו ביצרן סרטי העברת חום. החברה ממוקמת בעיר דונגגוואן, מחוז גואנגדונג. זהו יצרן של סרטי העברה תרמית ומוצרי נייר עם היסטוריה של יותר מ-20 שנה. הפעם, באנו לבקר באחת מהסדנאות החדשות שלהם. בסדנה זו, הם ארגנו 2 קווי ייצור של ציפוי סרטי מחמד בהעברה תרמית, סט אחד של גלילי סרטי PET מכונת חיתוך וסיפוף מחדש, 2 סטים מכונות חיתוך של סרט העברת חום ליריעות, מכונת חיתוך סט אחד וחיתוך אחד בשליטה בתוכנית מְכוֹנָה.

1PET סרט גליל מכונת ספייס2 מכונת ריפוף לאחור של סרט העברת חום
מכונת PET Film Roll Slitterמכונת ריפוף לאחור של סרט העברת חום
3 גלילי חיתוך מוגמרים לסיבוב PETמכונת סליטרים 4 גלילים עם מדריך אינטרנט
סיים חיתוך גלילי PET לאחורמכונת רול סליטר עם מדריך אינטרנט

עבור בית המלאכה וקווי הייצור החדשים שלהם, מכונת העברת החום של סרט העברת חום ומכונת חיתוך גליל ויניל לגליונות ממכונת Binbao, דגם SLC-1300 ודגם SCN-1100.

חיישן מערכת 5Web Edge Guiderפיר ריפוד חיכוך 6 במכונת סליטרים
חיישן מערכת Web Edge Guiderפיר חיכוך לאחור במכונת סליטרים
מכונת חיתוך גליל לגיליון 7 PETמכונת חותך גליל גליל 8 מפלסטיק
מכונת חיתוך סרט מגלגל לגיליון PETמכונת חותך גליל יריעות סרט פלסטיק
9 גיליונות סרטי PET בגודל חיתוך מוגמרמכונת חיתוך גליל 10 PET PET
גודל חיתוך סיים העברת חום גיליונות סרט PETמכונת חיתוך גליל העברת PET סרט

מהירות ריצה יציבה של מכונת SLC לגלילים לחיתוך וסיפוף יכולה להגיע ל-300 מטר/דקה. דגם SCN יכול לחתוך 150 גיליונות לדקה. הציוד החדש הגדיל מאוד את כושר הייצור שלהם.

היישום של סרט חיות מחמד תרמי

האם אתה רוצה לדעת איך לייצר גלילים ויריעות PET להעברת חום להדפסת דפוסי עיצוב בגדי בד? רוצים לדעת איך להפעיל מכונת חיתוך גליל לגלילים ומכונת חיתוך גליל לגליונות? עקוב אחר העדשה שלנו כדי לגלות.


מארז שני יצרן סרטי אריזה גמישים

מזל טוב. חברה מפורסמת של יצרנית גלילי סרטי אריזה גמישה רכשה שלושה סטים של מכונת מחיתך לחיתוך צר לגלילים צרים לעיבוד הגלילים הסופיים שלהם. המכונה הראשונה הותקנה ונבדקה תחת צוות המהנדסים שלנו שתומך באתר המפעל שלהם.
חברת לקוח זו עסקה בייצור ומכירה של שקיות אריזה גמישות וסרטים עבור ספקי מזון, תה, סמים, זרעים וחומרי הדברה. יש להם 5 סטים של קווי ייצור לניפוח סרטים, קווי ייצור להדפסת 8 צבעים, מכונת תרכובת ומכונת ריתוך גלילי סרט במהירות גבוהה.
הדגם של מכונת מחתך גליל סרט צריח הוא דגם דגל של Binbao machien לחיתוך גלילי סרט אריזה גמישים. הוא היה מצויד בארבעה סטים של מנועי סרוו לשליטה אישית במתח של התפרקות, הובלה, סיבוב לאחור. שני פירים מתפתלים מאמצים פירי חיכוך דיפרנציאליים. קוטר גלילים לאחור יכול להיות 600 מ"מ. דוחף פריקה אוטומטי יכול בקלות לפרוק גלילים מוגמרים מפירי חיכוך למעמדים לגלילי אריזה. Siemens PLC נותנת לך מערכת הפעלה ובקרה חכמה.
דגם SLC הוא ציוד אידיאלי לתעשיית אריזה גמישה. אם יש לך עניין, מוזמן לפנות אלינו כדי ללמוד פרטים נוספים.

דוחף פריקה אוטומטיגלילי חיתוך מוגמרים
דוחף פריקה אוטומטיגלילי חיתוך מוגמרים
מכונת ריפוף חוזרת של גליל סרט אריזה עם מסיר פיר פחותPhotocell Web Guider Sensor
מכונת ריפוף חוזרת של גליל סרט אריזה עם מסיר פיר פחותPhotocell Web Guider Sensor

1. כמה גליל רוחב מינימלי המכונה שלך יכולה לחתוך ולפתול?
תשובה: מכונת הסדרה יכולה ליצור גלילים ברוחב מינימום 20 מ"מ

2. אנחנו יצרנים של נייר אניה לנייר דבק עצמי ונייר עטיפה למזון מצופה סיליקון. החומר מאוד להחליק וקשה לריצה אחורה לגלילי רוחב צרים. איך פותרים את הבעיה?
תשובה: יש לנו פתרונות ללקוחות רבים של יצרני חומרים דומים. המבנה ומערכת הבקרה הסבירים של המכונה שלנו יכולים למנוע מהחומר להחליק.

3.גלילי הנייר שלנו מודפסים על ידי מכונת ההדפסה הגמישה. האם מוביל האינטרנט של המכונה שלך יכול לזהות את קו סימני ההדפסה בקצה ולחתוך את הקצה?
תשובה: כן, אנחנו יכולים להשתמש בחיישן מסוג CCD שיש להם מצלמה כדי לזהות את קו ההדפסה. חוץ מזה, המכונה שלנו יכולה לקצץ ולפוצץ את קצה הפסולת מחוץ למכונה.

4.אני ספק של חומרי הדפסה ואריזה וציוד באירופה. האם יש לך אישור CE לדגם המכונה.
תשובה: לכל דגמי מכונות החיתוך שלנו יש תעודת SGS מוסמכת.

5. באיזה סוג טבעות חיכוך אתה משתמש בפירי הריפוף?
תשובה: נאמץ טבעות חיכוך מסוגים שונים עבור חומרים שונים. זה תלוי במאפיינים החומריים שלך.

6. איך המכונה פורקת את גלילי הגמר הללו?
תשובה: יש לנו שני סוגים של דרך פריקה. מכונה אחת מדגם אמור לפרוק גלילים בידנית. לדגם אחד נוסף יש מערכת פריקה אוטומטית, המערכת יכולה לדחוף גלילי גימור מתוך פירים על ידי הזרוע הנעה החשמלית.

7. יש לי כמה דרישות התאמה אישית לעיבוד המוצרים שלנו? אתה יכול לעזור לי?
תשובה: יש לנו צוות מעצבים מקצועי שיספק פתרונות להתאמה אישית של דרישות. ברוכים הבאים לפנות אלינו ולדון ברעיונות החדשים שלך.

צור קשר

קטגוריות חמות