כל הקטגוריות

E-mail[מוגן בדוא"ל]

EN

למה לנו

אתה כאן : דף הבית>למה לנו

צוות מעולה, קבוצה של חובבי מכונות


לצוות המכונות של Binbao אין עובדים, רק חובבי מכונות כאן. המייסד עזב את בנק ההשקעות המשתלם באהבה למכונות, והחל במחקר ופיתוח וייצור של מכונות לשיתוך חומרי גליל. לאחר יותר מעשר שנים של פיתוח, Binbao Machinery הפכה ליצרנית הידועה ביותר של ציוד חיתוך ועיבוד חומרי גלילים איכותיים בסין.


צוות מכירות ושיווק:

צוות מכירות מקצועי יכול לעזור לך למצוא בקלות את הדגם המתאים לצורכי הייצור שלך. הם צברו ידע רב הקשור לעיבוד נייר, סרט, בדים לא ארוגים וחומרים נוספים, והעלו הצעות הגיוניות בהתאם לצרכי הלקוחות בפועל. יכולת אנגלית טובה הופכת את התקשורת בסחר בינלאומי לברורה ונוחה יותר.

צוות מכירות 1צוות מכירות 2
צוות מכירות 1צוות מכירות 2
微 信 图片 _202306281257523צוות מכירות 4
צוות מכירות 3צוות מכירות 4
微 信 图片 _202306281257524צוות מכירות 6
צוות מכירות 5צוות מכירות 6


צוות לאחר המכירה וההזמנה:

עקבותיהם היו בכל רחבי העולם, והם הכשירו מספר רב של מפעילים עבור לקוחות. אף אחד לא מכיר את ההתקנה, התפעול ואיתור הבאגים של ציוד לעיבוד חומר גליל טוב יותר מהם.

צוות לאחר מכירות 1微 信 图片 _202306281257522
צוות לאחר מכירות 1צוות לאחר מכירות 2
צוות לאחר מכירות 3צוות לאחר מכירות 4
צוות לאחר מכירות 3צוות לאחר מכירות 4
צוות לאחר מכירות 53f4892970a91e70972c83d77727592a
צוות לאחר מכירות 5צוות לאחר מכירות 6


צוות עיצוב ומו"פ:

המעצב המכאני הראשי שלנו עובד בתעשיית מכונות האריזה והדפוס מאז שסיים את לימודיו במגמת הנדסת מכונות באוניברסיטה ידועה בסין. צוות התכנון בראשותו מייעל באופן רציף את מנגנון המכונה, משפר את מהירות הפעולה ומשפר את הגנת הבטיחות. יחד עם זאת, על מנת לענות על צרכים שונים בהתאמה אישית, הם מקשיבים היטב לצרכי הלקוחות ומספקים להם פתרונות סבירים.

עיצוב 1עיצוב 2
עיצוב 1עיצוב 2




ציוד וטכנולוגיית עיבוד


כיצרנית של ציוד להמרת חומרים בצורת רשת במהירות גבוהה, Binbao Machinery Co., Ltd מעדכנת מדי שנה ציוד עיבוד ובדיקות מתוחכמים יותר על מנת לייצר מכונות באיכות גבוהה עם ביצועים יציבים ועמידות לאורך זמן. מבטיח את הדיוק של כל חלק במכונה כדי שנוכל לייצר מכונות העומדות בסטנדרטים הגבוהים שלנו.


מכונת CNC:

מרכזי עיבוד CNC (מרכז מספרי ממוחשב) נשלטים על ידי תכנות מחשב. בהשוואה למכונות עיבוד רגילות, יש לו דיוק עיבוד גבוה יותר ויכול לבצע הצמדה מרובת קואורדינטות לחלקי מכונות בעלי צורות מורכבות. רכשנו וחידשנו 8 מרכזי עיבוד CNC בעלי דיוק גבוה בזה אחר זה בעשר השנים האחרונות, במיוחד עבור עיבוד חלקי מתכת כגון חיתוך לוחות קיר, קידוח וחריצים עבור מכונת ריתוך החריצים שלנו ומכונות לחיתוך גליל לגיליון.

CNC-1CNC-2
CNC-1CNC-2
CNC-3CNC-4
CNC-3CNC-4


מכונת בדיקת איזון:

בין אם במכונת גיליון גליל או מכונת מחתך, גלילים הם חלקים חשובים מאוד במכונות שלנו, כגון גלילי בננה, גלילי מדריך מאלומיניום, גלילי גומי וכו'. בתהליך של פעולת מכונה במהירות גבוהה, אם הביצועים האיזון הדינמי של אלה הגלילים אינם עומדים בתקן, אז הם יגרמו לגלילים לייצר גלים של סיבוב פיתול ליניארי. הדבר מוביל לפגיעה בגלילים, ובנוסף יגרום לעייפות יתר ולפגיעה במיסבים.לכן, אנו בודקים את האיזון הדינמי של כל הגלילים ומתאים את האיזון הדינמי.

מכונת בדיקת איזון 1מכונת בדיקת איזון 2
מכונת בדיקת איזון 1מכונת בדיקת איזון 2
מכונת בדיקת איזון 3סיים את בדיקת גלגלי מכונת סליטרים 4
מכונת בדיקת איזון 3סיום בדיקת גלילי מכונת סליטרים


טיפול פני השטח של חלקים:

על מנת לשפר את הביצועים של פני השטח של חלקים מכניים, אנו בדרך כלל מגלוון אותם, ציפוי כרום וטיפול משטח אחר, על מנת להגדיל את קשיות פני השטח של החלקים, עמידות בפני קורוזיה ותכונות אחרות.

镀锌镀铬


表面处理


טיפול בהתזה מפלסטיק:

כל לוחות הקיר והכיסויים של המכונות שלנו מרוססים פלסטיק ידידותי לסביבה. בהשוואה לטיפול ציור ריסוס רגיל, למשטח המתכת של טיפול ריסוס פלסטיק יש הידבקות גבוהה יותר, מעכב בעירה, עמיד יותר ויפה יותר בו זמנית. במקביל, אנו בוחרים חומרים באיכות גבוהה להגנת הסביבה, אשר לא רק יכולים להפוך את פני המכונה לטובים יותר, אלא גם להגן על הבית הגלובלי שלנו.




מערכת בקרה בפיתוח עצמי


לפני שבע שנים, התחלנו להקים צוות פיתוח מערכות בקרת מכונות משלנו. באותה תקופה זה נחשב בלתי אפשרי. תהליך הפיתוח היה כואב ומפרך, אך מערכת הבקרה שפותחה בעצמה הפכה לנכס הליבה ולתחרותיות של Hamabo Machinery. הבנו שהמערכות שסופקו על ידי ספקי שירותים של צד שלישי לא יכולות לענות על הצרכים האישיים שלנו, והם לא יכולים לספק תחזוקה יציבה של המערכת עבור לקוחותינו בזמן.


מבחינת בקרת מערכת, יש לנו את היתרונות הבאים.

1. ניטור מרחוק לתחזוקה קלה ואיתור בעיות

2. לענות על מגוון צרכי לקוחות מותאמים אישית, מהנדסי המערכת שלנו יכולים לכתוב תוכניות בקרה עבור פונקציות מותאמות אישית.

3. שירות לאחר מכירה יציב. מכיוון שבבעלותנו כל זכויות הקניין הרוחני של מערכת הבקרה, אנו יכולים לספק שירות לכל החיים של מערכת הבקרה למכונות של לקוחותינו. למשל שיפוץ, שדרוג וכו'.

4.צברנו כמות גדולה של נתונים על מאפיינים של חומרים, מה שהופך את בקרת המתח שלנו לטובה מאוד עבור סוגי חומרים שונים, עוביים שונים ומאפיינים שונים.

0.10.2
0.40.3




התשובה הטובה ביותר: משוב מלקוח


SCT בגרמניה מפעל לקוחות

SCT בגרמניה מפעל לקוחות

SCT באיראן

SCT באיראן

微 信 图片 _20230318151050

SLD באירופה

SLA SLITTER REWINDER

SLA SLITTER REWINDER

SLB באינדונזיה

SLB באינדונזיה

דגם SLB

דגם SLB

SLB SLITTER MACHINE

SLB SLITTER MACHINE

SLD בפקיסטן

SLD בפקיסטן

דגם SLD

דגם SLD

微 信 图片 _20230505080702

SLA בפקיסטן

SLB

SLB

סיומת SLD

סיומת SLD

->

קטגוריות חמות